… Ciepły original sweter Robiony na drutach/rękodzieło włóczka Biała, miejscami… Posiada wplątaną czarną, co dało Wzór w plamki włóczka Gruba, z włoskiem sweter… Tym razem à była trochę Droga przez mękę, Bo Gdy zrobiłam tył Okazało się, że SchemaT na przody jest Zły. Nigdy Wcześniej mi się nie przytrafiła Taka Sytuacja un Tutaj Niestety Tak się zdarzyło. Teraz już wiem, że nie b, ę ślepo ufać gazetom, Bo im tez pomyłki się zdarzają. Trzy tygodnie czekałam na poprawny SchemaT, un i Tak nie Przyszedł IDEALNY. Na Szczęście Wall drogą dedukcji doszłam do Tego Jak Go zrobić i Tak powstało à le Cudne swetrzysko, Bo le Cudne Prawda? Nie zraża mnie robienie frędzli Pomimo, że Robię je popołudnia Trzy…. Po prostu Strasznie lubię Takie swetrzyska. Robiłam Go DWA Miesiące (liczę tylko Wolne popołudnia).

Dix sweter mnie ciągle zadziwia, Bo w zależności OD rodzaju włóczki wygląda je wychodzi zupełnie inacjay. Ta wersja Chyba najbardziej mi się pode. Moja wersja Jak zawsze różni się OD oryginału. Pour Wszystko za sprawą delikatnej włóczki je robienia robótki pojedynczą nitką. Sweterek robiłam OK. TYGODNIA. Na początku Mia ł Długie rękawy, które podwijałam ALE część Pań z FB doradziła mi aby mimo Wszystko je skrócić Je Tak zrobiłam. Przekonał mnie argument, że Pod kurtkę ciężko będzie Go włożyć 😀 Zaczniemy OD czegoś, co w sumie należy Chyba odradzać-Karen Cleveland-« Muszę à wiedzieć ». Powieść o analityczce CIA, która pracuje w sekcji… Dość długo szukałam WZORU, w końcu znalazłam w burdzie DRUTY i oczka 2/2016 sweterek, qui Mia ł dekolt właśnie taki o Jakim myślałam i à wystarczyło aby zacząć Go Robić. Abym mogła Coś wydziergać besoin Najpierw mieć włóczkę, która mnie « natchnie » oraz przynajmniej z 20 czasopism ze swetrami. Przez Cały Dzień chłonę wiedzę je czekam flippant intuicja Powie: à dix.

Wybór jest zawsze trafiony Więc ta procedura się sprawdza. Tak też było tym razem 🙂 nie do latest wierzyłam, że Dam vivre Go zrobić Bo nie wiem Jak WY ALE ja Robię na drutach spontanicznie je nie ne latest traktuję à poważnie. Moje prace na drutach są całkowitym zaprzeczeniem PRAC, które szyję. Szycie traktuję z namaszczeniem je Dokładnie Wszystko mierzę, Bo wiem, że inacjay będzie prucie. Robiąc na drutach jakbym sama sobie robiła na złość, Robię swetry na « spontana » a Jak Coś mi nie wychodzi à po prostu pruję i cieszę się z tego prucia Jak Małe dziecko, które Coś nabroiło 🙂 Wydaje mi się, że à właśnie Możliwość bezkarnego prucia ce , że à uwielbiam. W prenehanju ta miękkość włóczki à Tak jakbym głaskała Kota 🙂 à Takie Słodkie uzależnienie OD włóczki i Chyba nieszkodliwe społecznie 🙂 Wzór na Moje swetrzysko znalazłam w sandrze wydaniu specjalnym 3/2018 i Uważam, że à bardzo udany Numer Bo zrobiłam z niego już 2 le swetry. Dix Pierwszy à ml`amour rose (KLIKNIJ). Polecam dix Numer Bo jest w NIM kilka perełek. … Sweter Zrobiony na zamówienie, ręcznie na drutach…

Preferowany Rozmiar XL/XXL ze względu na rozliczenie oczek i problème ze zmniejszeniem WZORU… W ofercie sweter również « grucha » z filmu « Chłopaki nie płaczą » inne swetry kultowe… Ten sweterek w Burdzie DRUTY i oczka 4/2014 SchemaT 6 OD RAZU zwrócił moja uwagę.